Jaunumi

Iznākuši jauni Energoefektivitātes monitoringa noteikumi

2022.gada 18.oktobrī Ministru kabinetā ir apstiprināti MK noteikumi Nr.660 par turpmāko kārtību, kā uzņēmumiem, valsts iestādēm, pašvaldībām un citām publiskām personām būs jāveic energoefektivitātes monitorings. Jaunie noteikumi ir pieņemti, ņemot vērā nesenos grozījumus Energoefektivitātes likumā. Jaunie noteikumi stājas spēkā ar 2022.gada 22.oktobri un ir pieejami šeit: https://likumi.lv/ta/id/336592-energoefektivitates-monitoringa-noteikumi. Tie aizstāj 2016.gada MK noteikumus Nr.668.

Lasīt vairāk
Turpināsim ar pašvaldībām sadarboties OwnYourSECAP projekta ietvaros

2022.gada 1.septembrī Ekodoma sadarbībā ar partneriem no vēl 10 citām Eiropas Savienības valstīm uzsāka dalību jaunā projektā OwnYourSECAP, kura ietvaros tiks iesaistītas kopā 8 pašvaldības no katras valsts. Projekta mērķis ir sniegt pašvaldībām tehnisko atbalstu enerģētikas un klimata rīcības plānos iekļauto pasākumu sistemātiskā ieviešanā. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka Ekodoma nākamo trīs gadu laikā […]

Lasīt vairāk
Enerģijas monitoringa platformu lieto arī ungāru pašvaldības

Energopārvaldība ir aktuāla ne tikai Latvijā, bet arī citviet Eiropā, tai skaitā Ungārijā. Uzsākot sadarbību ar ungāru pašvaldībām COMPETE4SECAP projekta laikā, tā turpinās arī pēc projekta veiksmīgas noslēgšanās.

Lasīt vairāk
Enerģijas monitoringa platforma papildināta ar jaunu moduli

Esam priecīgi ziņot, ka papildus jau esošajiem četriem moduļiem, platformā esam pievienojuši vēl vienu: Vadības pārskats.

Lasīt vairāk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram